Listopad 2012

Samota x láska (?)

26. listopadu 2012 v 20:16 Trying
Je úžasné, jak najednou téma týdne dokážou vystihnout mé aktuální nálady a nejsilnější pocity, co prožívám skrz děvče, o kterém jsem se zmiňovala v předchozím článku taktéž na téma týdne.
Nevím, jestli to, co cítím, je spíš samota nebo jen nešťastná láska. Občas mám pocit, že díky ní se cítím sama víc než kdy dřív, tak vzdáleně od samy sebe, a přesto všechnu samotu dokáže vyhnat jen tím, že se na mě usměje. Vím, že nejsem sama, jsem pořád v její blízkosti, mám kolem sebe úžasné kamarády, ale přesto uvnitř mě něco samotného jakoby umíralo. (ah, teď se cítím jako nějaký světem zrazený spisovatel :D) Možná, že to jen umírá naděje.

To, co potřebuji...

25. listopadu 2012 v 1:49 Trying
Na téma týdne sice moc článků nepíšu, ale tohle jsem si vybrala už jen proto, že je to něco, nad čím přemýšlím posledních pár týdnů.
Nikdy jsem nedala na ty strašné kecy o lásce. Vážně jsem to nechtěla znova zažít, už jen z toho důvodu, že jsem si sama zkusila, že je to spíš bolestná zkušenost než naopak. Pořád jsem říkala, že když si udržuješ odstup od lidí, nikdo ti pak nemůže ublížit, protože daleko větší rána než od nepřítele je právě ta od přítele. S tímhle přístupem jsem si pár let docela spokojeně žila.Dexter & Hannah

12. listopadu 2012 v 21:37 Gifs
Říkejte si co chcete, já ji mám prostě ráda! :D
Remember

8. listopadu 2012 v 22:45 GifsLana Del Rey - Serial Killer

5. listopadu 2012 v 22:22 Music
Nedokážu říct, čím je pro mě tahle písnička tak chytlavá, poprvé se mi ani tolik nelíbila, ale pak začalo to pohrávání v hlavě a teď ji zas z tama několik dní nevyženu :D Naši se ze mě holt jednou zblázní :))) :D