Prosinec 2012

Šťastný Nový rok :3

31. prosince 2012 v 14:22 Trying
Přemýšlela jsem, co napsat, ale ono toho velice moc není :D Tak si říkám, že vám všem popřeju aspoň hezký Nový rok :3
Doufám, že pro každého bude další rok lepší, než rok 2012 ( a v případě, že si někdo myslí, že lepší být nemůže - i když podle mého názoru vždycky může :D - tak ať je aspoň stejně dobrý :3).
Nevím, jestli si někdo dává novoroční předsevzetí. Já ne, nikdy je nedodržím :D Radši si něco o půlnoci přeju a naivně doufám, že se mi to splní :D Je to jednodušší, nemusíte pro to nic dělat a když to nevyjde, svedete to na to, že vám prostě není přáno :D Ale teda pro ty, co se o předsevzetí snaží, přeju vám hodně úspěchů :D
A vy, co trávíte Silvestra někde v alkoholové společnosti, přeju ještě aspoň milosrdnou kocovinu, protože jak na Nový rok, tak po celý rok. Na to sice taky nevěřím :D protože většinou ten první den bývá na nic ><
Tak ještě jednou Šťastný Nový rok se vším, co k němu patří :3 (štěstí, zdraví, láska, asufhk vždyť to znáte)
+ ti, co budou letos maturovat stejně jako já, přeju vám hodně štěstí a ať si vytáhnete ty nejlehčí otázky. Doufám, že na to nekašlete stejně jako já, protože kromě přečtených knížek jsem pro to zatím nehnula ani prstem :D
Tak v roce 2013, ahoj :3

Nothing.

28. prosince 2012 v 0:57 Trying
Měla bych sice dělat cokoliv jiného, ale nemůžu se soustředit. Mám pocit, že se už dnes nemůžu soustředit na nic. To, co jsem dokázala tajit zhruba 2 roky teď během dvou dnů plave nebezpečně na povrch. Potřebovala jsem se už někomu svěřit, tak jsem v noci volala blízké kamarádce a řekla jí, co se děje.
Vím, že se přes to musím přenést. Já to sakra vím. Já to vím, já to vím, já to vím.
Jenže co mám dělat?
Připadám si zoufale, že jediné, co mi teď přijde, že můžu udělat, je vypsat se na blog. A ještě, ah..
To nemůžu, to jsem jí slíbila.
Bojím se, že ji ztratím. Nebojím se sakra ničeho tak strašně moc, jak právě tohohle. Nevím jestli to ví, nevím jestli to tuší, nevím jestli to čte, nevím nic. Nevím jestli jí to druhá kamarádka řekne, nevím, jestli naznačí, nevím jestli jí to řeknu já, nevím, mám pocit, že nic nevím. Měla bych jí to říct. Jenže nemůžu. Jak bych jí to řekla. Jak k ní můžu přijít a říct takovou věc? Jak by se na mě asi dívala a co by asi řekla?
Mám pocit, že tohle musím jednou provždy vyřešit. Vždyť tohle nemůžu dělat donekonečna.
Kéž by došla, že to ví. Klidně ať pak řekne 100x ne, jen abych s tímhle nemusela začít já.

Confused

27. prosince 2012 v 18:32 PicturesJust you.

25. prosince 2012 v 15:52 Pictures
Hodně doporučuju tenhle tumblr :)

Veselé Vááánoce

24. prosince 2012 v 10:56 Trying
Takže, chtěla bych Vám všem popřát Veselé Vánoce, krásné svátky a pohodu, pohodu a znovu pohodu do Nového roku :)) fajn, vím, že na Nový rok ještě určitě taky něco budu psát, ale tak, u mě je taky dost možné, že bych na to zapomněla :D
Doufám, že trávíte svátky taky tak krásně jako já - v posteli u pohádek :D Nic jiného se mi dělat nechce a tohle je navíc tak pohodlné :D Už by stačilo jen o trochu víc sněhu :)

Seznam knih

23. prosince 2012 v 13:07 Library
Rozhodně tu nesmí chybět rubrika, která se věnuje jedné z mých největších lásek života - knihám.
Čtu vlastně už od mala. To jsem začínala sice na komixech, jako byl Čtyřlístek, Rexík, Kačer Donald a občas i Tom & Jerry, ve kterých se v komixových formách i mluvilo, ale vzala jsem do ruky i knížky jako Tao Tao medvídek panda, Honzíkova cesta a dokonce jsem přelouskala i Kačerovskou příručku pro skautíky, i když jsem vlastně do skautu nikdy nechodila :D Ale čtení mi prostě šlo. Vždycky, když jsme dostávali za úkol číst doma rodičům, chtěla jsem číst tak často, že místo toho, aby byla mamka ráda, jak mi to jde, lezla jsem jí s tím na nervy a posílala mě pryč z kuchyně :D
Mohlo mi být tak 12-13, když jsem přešla ke Správné Pětce, Tajné Sedmě a celkově tyhle dobrodružné knížky mě prostě braly. Jednou jsem se odhodlala i na Robinsona Crusoa, ale mám takové tušení, že jsem to pak nestihla dočíst a už to vracela.
Pak jsem měla ale pauzu ve čtení a zkoušela jsem pro změnu psát. Myslím, že ze všech pokusů ze mě vylezla možná tak jedna kloudná věc, která by se dala číst. Kousek jsem posílala kamarádce, která mi to chválila, ale znáte to. Málokdo by opravdu řekl něco jiného, i kdyby se mu to třeba nelíbilo. Takže ve skutečnosti stejně nevím, jak jsem na tom byla.
Znova jsem pak začala číst až v prváku, což je čtvrtý rok nazpět. Začala na dveře klepat maturita, tak jsem rozhodně nechtěla nic zaspat. Teďka mám ve třídě přečtených nejvíc knížek a stejně čtu pořád dál, protože se mi nějak tahle ta postarší literatura zamlouvá. Doufám, že na čtení budu mít čas vždycky :)


Just stay with me

22. prosince 2012 v 2:14 Trying
Pozdě v noci, začátek prázdnin a já se nezmůžu na nic víc, než že sedím v rožku pokoje, poslouchám, jak se převaluje v posteli nebo jen tak oddechuje. A já se bojím jít tam za ní. Přijde mi asi lepší třepat se zimou na zemi než ležet blízko člověka, kterého chci.
Je to těžké, tak moc bolí milovat někoho, kdo nemůže dát to samé nazpět.
Nebo může?
Ta nevědomost je ubíjející.
Nebo se s ní snažím chránit?
Co jen si s tebou, holka, počnu. A co teprve bez tebe?
Budu někdy schopná konečně ti všechno říct?Milhouse

19. prosince 2012 v 16:01 Gifs

Doakes

19. prosince 2012 v 15:56 Gifs

Dexter final scene

19. prosince 2012 v 15:53 Gifs
Nejvíc dafuq. Dám to pod celý článek, ať nejsem spoiler ><

Perfect world ?

15. prosince 2012 v 14:08 Trying
Myslím, že tohle je jedno z nejhezčích videí, co jsem kdy viděla

Wild

15. prosince 2012 v 13:53 Pictures
No, mám dneska nějakou náladu miluju-všechny-zvířata-světa, takže si to užijte

No idea

15. prosince 2012 v 12:30 Pictures


Hannah McKay

15. prosince 2012 v 11:29 Famous~
:3333333


Dexter

14. prosince 2012 v 19:04 Gifs

Dexter & Deb

14. prosince 2012 v 18:49 Gifs
Podle mě nejlepší teaser :)